Дегустаційний набір кави

Кава в зернах/мелена 7 SEVEN PLANTATION SPECIAL (0.5 кг)

Завдяки збалансованому купажу 50% арабіки і 50% робусти, в якому фруктові відтінки арабіки переплітаються з благородною гіркуватістю азіатської робусти надають напою неповторний вишуканий смак. Кава виходить ароматна з присмаком пряних спецій, насичена, щільна. З оксамитовим післясмаком. Кава з характером, для тих, хто любить виклик і пригоди. Ідеально виварюється на всіх автоматичних еспресо машинах.
Ціна: 215грн

Кава в зернах/мелена 7 SEVEN PLANTATION BAR (0.5 кг)

Збалансований купаж 70% арабіки і 30% робусти надає еспресо багатогранний і гармонійний смак. Легка мигдальна гірчинка переплітається з терпкою ноткою червоного вина і солодкуватими фруктовими нотками. Смак кави виходить щільним і насиченим з густою кремовою пінкою. Кава для активних і впевнених. Ідеально виварюється на всіх автоматичних еспресо машинах.
Ціна: 245 грн

Кава в зернах/мелена 7 SEVEN PLANTATION GOLD Arabica 100% (0.5кг)

Високоякісний купаж 100% арабіки зібраний з любов’ю з різних куточків світу — Кенія, Колумбія, Бразилія, Ефіопія, Коста – Ріка. Завдяки складній, але водночас збалансованій п’ятикомпонентній суміші зерен напій виходить насичений з вишуканим ароматом, ледь відчутною приємною цитрусовою кислинкою і щільною пінкою крема. Відмінний вибір для тих, хто любить насолоджуватися кавою протягом усього дня.
Ціна: 278 грн

Ціна дегустаційного набору — 738 грн
Ви отримуєте три вида кави — 1.5 кг

Замов дегустаційний набір зараз та отримай знижку 10%

ЦІНА ДЕГУСТАЦІЙНОГО НАБІРУ КАВИ ЗІ ЗНИЖКОЮ 10%

 664 ГРН