Ваш результат опитування

Згідно ваших вподобань вам сподобаються такі купажі кави:

Кава в зернах 7 SEVEN PLANTATION GOLD Arabica 100% (0.5кг)

Високоякісний купаж 100% арабіки зібраний з любов’ю з різних куточків світу. Напій виходить насичений з вишуканим ароматом, ледь відчутною приємною цитрусовою кислинкою і щільною пінкою крема. Відмінний вибір для тих, хто любить насолоджуватися кавою протягом усього дня.
Ціна: 240 грн

Кава в зернах Johnny Teacher 420 Arabica 100% Ethiopia 453 г

За легендою — каву відкрили саме в Ефіопії. У центрі і на Півдні країни розташовані плантації Іргачефф. Зерна збираються вручну, очищаються від м’якоті і висушуються прямо під променями африканського сонця. Зерна, вирощені тут, мають високу щільність і складність смаку, який з впевненістю можна назвати одним з кращих в світі завдяки основним його складовим — бергамоту і квітковим нотам, лимонній кислинці і високій солодкості. Це справжня кавова легенда.
Ціна: 235 грн

Кава в зернах Johnny Teacher 420 Arabica 100% Colombia. 453 г

Colombia Supremo — один з найпрестижніших моносортів плантаційної кави Колумбії. Цей сорт кави має прекрасний оксамитовий смак, добре збалансований, сильний, міцний з невеликою приємною кислинкою і яскраво вираженою цитрусовою нотою. Так само в букеті присутні карамельна солодкість і нотки какао.
Ціна: 235 грн

Кава в зернах Johnny Teacher 420 Arabica 100% CREMA. 453 г

Смак арабіки Johnny Teacher Crema збалансований, класичний з невеликою кислинкою і карамельно-горіховою ноткою. В ароматі присутні нотки спецій, шоколаду та горіха. Особлива рецептура і обсмажування дозволяють повністю розкритися каві з вишуканим ароматом і бархатистою пінкою. Преміальна суміш кращих зерен арабіки з різних регіонів.
Ціна: 295 грн

Ціна дегустаційного набору — 1005 грн
Ви отримуєте чотири вида кави

Замов дегустаційний набір зараз та отримай знижку 10%

Виберіть зручний для Вас месенджер і напишіть повідомлення:

«ХОЧУ ДЕГУСТАЦІЙНИЙ НАБІР КАВИ ЗІ ЗНИЖКОЮ 10%»

 

Кликните здесь, чтобы добавить текст