Ваш результат опитування

Згідно ваших вподобань вам сподобаються такі купажі кави:

Кава в зернах 7 SEVEN PLANTATION BAR (0.5 кг)

Збалансований купаж 70% арабіки і 30% робусти надає еспресо багатогранний і гармонійний смак. Легка мигдальна гірчинка переплітається з терпкою ноткою червоного вина і солодкуватими фруктовими нотками. Смак кави виходить щільним і насиченим з густою кремовою пінкою. Кава для активних і впевнених. Ідеально виварюється на всіх автоматичних еспресо машинах.
Ціна: 210 грн

Кава в зернах Johnny Teacher 420 Arabica 100% Brazil 453 г

Бразильська арабіка — одина з найулюбленіших класичних сортів кави, незамінний елемент більшості популярних сумішей, чудова вона і при заварюванні сама по собі. Кава виходить збалансована, м’яка, з щільним тілом. Гірчинка і кислинка в смаку виражені не сильно, взагалі даний сорт не можна віднести до кислих. Післясмак має маслянистий, горіхово-шоколадний, практично без сторонніх нот. Яскраво виражений, стійкий, насичений аромат.
Ціна: 268 грн

Кава в зернах Johnny Teacher 420 Arabica 100% Peru. 453 г

Кава JOHNNY TEACHER Peru має фруктові і горіхові нотки з яскравим ароматом. Має м’який ніжний смак, помірну кислинку, в ній практично немає гіркоти. Перу є одною з провідних країн експортерів органічної кави яка вирощується без будь-яких штучних добрив.
Ціна: 268 грн

Кава в зернах Johnny Teacher 420 Arabica 100% Bio. 453 г

Arabica Johnny Teacher 420 Bio досконалий бленд кращих зерен арабіки з різних регіонів. Відрізняється цитрусовою кислинкою і легкою, ледь помітною, гіркуватістю. Кава середньої густини консистенції з хорошим балансом. Аромат цієї кави можна назвати солодким і кислим, квітковим. Смак яскравий, насичений, стрімкий, з ледь помітною благородною гіркотою. Кава цього сорту має довгий винний присмак, при заварюванні утворює насичений напій зі смаком чорносливу, шоколаду та спецій.
Ціна: 340 грн

Ціна дегустаційного набору — 1020 грн
Ви отримуєте чотири вида кави

Замов дегустаційний набір зараз та отримай знижку 10%

Виберіть зручний для Вас месенджер і напишіть повідомлення:

«Хочу дегустаційний набір кави зі знижкою 10%»